O společnosti

O společnosti

Společnost GEDOSTA spol. s r.o. byla založena v roce 1993. Jak již zkrácený název GEDOSTA – generální dodavatel staveb – napovídá,hlavními činnostmi společnosti jsou realizace rodinných domů,občanské a průmyslové stavby,zpevněné komunikace a inženýrské sítě.

Firma GEDOSTA spol. s r.o. je ryze česká společnost bez provázanosti či závislosti na zahraničních partnerech či zdrojích.

Zaměstnanci společnosti jsou kvalifikovaní odborníci ve stavebnictví,a proto je GEDOSTA od počátku svého působení spolehlivý stavební partner garantující vysokou profesionalitu a záruky za kvalitu provedeného díla. GEDOSTA realizuje své stavby zejména v oblasti západních a středních Čech a na území Prahy.

Kromě klasických zdících materiálů,jako jsou YTONG nebo POROTHERM má firma GEDOSTA mnoholeté zkušenosti se stavbami za použití stavebního systému ztraceného bednění DURISOL.

V současnosti je u stavebníků zaznamenán vzrůstající zájem o montované dřevostavby s enormně vysokým tepelným odporem obvodového zdiva, a proto firma GEDOSTA na tuto skutečnost rovněž zareagovala a tyto stavby také realizuje. Spolupráce s projektanty umožňuje firmě nabízet zákazníkům komplexní služby včetně zajištění projektové dokumentace(www.projektydomu.cz)