Byty Bolevák

Byty Bolevák

Bydlení  je obrazem životního stylu. Na prahu 21.století si stále více uvědomujeme jeho význam. Stává se fenoménem doby. Požadavky na jeho kvalitu rostou, mladá generace nezatížená předsudky a traumaty minulosti hledá prostor pro seberealizaci.

Plzeň nabízí relativní dostatek příležitostí k bydlení, díky struktuře z předlistopadového období se však jedná většinou o bydlení v panelových bytových domech, které jsou již dávno za zenitem své fyzické i morální životnosti. Navíc bydlení v komunitě panelového bytového domu znamená každodenní kontakt s různými sociálními skupinami jeho obyvatel, které pravděpodobně dokáží mnohým spolubydlícím notně znepříjemnit život. Myslíme si, že tudy cesta nevede.

  • Atraktivní lokalita na výborné adrese v Plzni
  • Rekreační vodní plochy, lesoparky, cyklostezky – vše v bezprostřední blízkosti
  • Plná městská infrastruktura včetně bohatě rozvinuté MHD
  • Ucelený kompaktní areál s dostatkem parkovacích míst
  • Příznivé ceny pro klienty, cca o 10 – 15% nižší než kdekoliv jinde v Plzni

Budoucnost žádá něco zcela jiného. Nové projekty v atraktivní lokalitě. Skloubení nutných požadavků na technické vybavení s krásou a emocemi. Proto jsme vytypovali nezastavěný prostor v ulici U Velkého Rybníka. Rozhodně dobrá adresa v severní části Plzně, v Malém Bolevci, oázy kvalitního bydlení v převážně rodinných domech, umístěném v těsné blízkosti největší plzeňské rekreační zóny s vynikajícím přístupem ke všem páteřním městským komunikacím a možností rychlého výjezdu směrem na Most, Karlovy Vary i Prahu.

Kvalitní nově vybudovaná infrastruktura a absence průmyslu předurčují tuto lokalitu ke klidnému bydlení, které přináší potřebnou regeneraci a úspěšně eliminuje negativní dopady každodenního pracovního vypětí a stresu. Venkovní sadové úpravy, zeleň a rybníky doslova za rohem, dostatek vlastních parkovacích míst, to vše dává předpoklady pro spokojený a plnohodnotný život budoucích obyvatel.